ПРОМОЦИЈА РОМАНА „ЛЕГАТ“ АЛЕНА РАНЂЕЛОВА

У препуном холу Библиотеке, 23. фебруара је одржана промоција романа „Легат“ младог димитровградског књижевника Алена Ранђелова. Реч је о првој књизи Ранђелова, модерној породичној причи са елементима трилера, која је крајем 2022. изашла у издању Народне библиотеке „Детко Петров“. На представљању „Легата“ говорила је Елизабета Георгиев, која је кроз разговор са младим аутором дала дала критички осврт на дело.

Уредник књиге је Драгана Пешаковичћ, графички дизајн и корице дела потписује Милана Виденов Миланов, коришћене су фотографије Стефана Павића и Иве Томова.

/news/45" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">