Лето у библиотеци – креативне и литерарне радионице

У јулу и августу у Народној библиотеци ,,Детко Петров” одржаване су креативне и литерарне радионице за децу узраста од 7 до 14 година. Радионице су се одржавале сваког уторка и четвртка у периоду од 17.00 до 19.00  часова. У улози модераторке - радионица била је Драгана Пешаковић, библиотекарка.

На радионицама деца су имала прилику да развијају креативност, машту, говорно-језичке способности, да дођу до неких предзнања која ће им користити у даљем школовању. Деца су учила како да стекну самосталност у раду, затим како да се понашају у групи и проводе квалитетно време.

/news/37" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">