Вукова недеља

У недељи посвећеној Вуку Караџићу деца из Предшколске установе ,,8.септембар“ посетила су Народну библиотеку ,,Детко Петров“. Деца су имала прилику да погледају изложбу рукотворина Елене Дубовски, да се упознају са Завичајном музејском збирком, да чују интересантне ствари о Вуку Стефановићу Караџићу. Кроз радионицу коју je водилa Драгана Пешаковић, уредница културно-јавне и издавачке делатности деца су имала прилику да сазнају о значају овог човека за историју српске културе.

/news/27" data-layout="standard" data-action="like" data-size="small" data-show-faces="true" data-share="false">